Головна Блоги Про Новоайдар Новоайдар: допомогти тим, кого не шкодує війна

Новоайдар: допомогти тим, кого не шкодує війна

Автор
Опубліковано: 1108 днів назад ( 3 жовтня 2016)
Редагувалось: 1 раз — 5 жовтня 2016
+1
Голосов: 1
Війна принесла в одну з родин Луганщини подвійну трагедію. Для вдови, яка залишилася сам на сам зі своїми бідами - без даху над головою та без копійки у кишені - рятівною соломинкою стала безоплатна правова допомога.

До Новоайдарського офісу Мережі правового розвитку Любов Дмитрівна Бойко* звернулася у серпні 2016 року з проханням допомогти їй отримати компенсацію за зруйноване житло. Пояснила, що в січні 2014 року в результаті бойових дій прямим влученням було знищено їхній з чоловіком будинок. Через тиждень за однією бідою прийшла ще одна: загинув чоловік Любові Дмитрівни.

Поволі оправившись від горя, жінка почала думати, як і де жити далі. Але право власності на будинок було оформлене на чоловіка, майно на себе вона не могла переоформити у порядку спадкування, оскільки не мала на це грошей.

Юристка офісу при Луганській обласній організації «Суспільна служба правової допомоги» Тетяна Ганьшина під час консультації уточнила всі подробиці ситуації. Як виявилося, Любов Дмитрівна зверталася до приватного нотаріуса за консультацією щодо спадкування майна і з’ясувала, що у її випадку є можливість складення нотаріусом спадкової справи. Відтак правниця допомогла пані Бойко написати заяву до приватного нотаріуса щодо надання документів, які підтверджують її право на спадкування нерухомого майна.

Звернувшись із заявою до нотаріуса, жінка отримала довідку щодо права на спадкування майна за померлим чоловіком і змогла підтвердити своє право на отримання матеріальної допомоги у місцевій військово-цивільній адміністрації.

Офіс Мережі правового розвитку в Новоайдарському районі надає безоплатну правову допомогу постраждалим мешканцям та внутрішньо переміщеним особам за адресою: Луганська область, смт. Новоайдар, вул. Незалежності, 2.
Графік роботи: понеділок, середа, п’ятниця, з 9.00 до 16.00.
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Допомога ВПО Онлайн простір © 2019