Головна Блоги Про Новоайдар Одна безоплатна юридична консультація – і вдома тепло

Одна безоплатна юридична консультація – і вдома тепло

Автор
Опубліковано: 1184 дні назад (28 жовтня 2016)
0
Голосов: 0
За результатами надання безоплатної правової допомоги житель Луганщини вчасно отримав виплату на придбання твердого палива і зміг обігріти домівку.

До Новоайдарського Центру Мережі правового розвитку Андрій Семенович Бойко* звернувся напередодні опалювального сезону. Розповів, що ніяк не може отримати виплату за призначеною йому субсидією на придбання твердого палива. Скоро ж стане холодно, а у нього ні вугілля, ні дров і досі немає! Тим більше про обігрів домівки чоловік подбав завчасно.

Андрій Семенович пояснив співробітникам Центру при ЛОО «Суспільна служба правової допомоги», що ще в березні 2016 року звернувся до місцевого управління соціального захисту населення, де йому за результатом розгляду заяви було призначено субсидію на придбання твердого палива. Все законно: призначення відбулося відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого Постановою КМУ від 21.10.1995 року № 848. Але до самого вересня, тобто майже півроку, грошову компенсацію йому не виплачували.

Юристка Центру Тетяна Ганшина провела правовий аналіз діючого законодавства щодо Порядку призначення та виплати субсидії на придбання твердого палива і допомогла пану Бойку скласти заяву до райдержадміністрації з поясненнями, що він не має можливості отримати грошові виплати. За результатами розгляду заяви Андрій Семенович того ж місяця зміг отримати грошову виплату та вчасно придбати паливо для обігріву будинку.

* Ім'я змінено з етичних міркувань.
Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Допомога ВПО Онлайн простір © 2020