Головна Новини Студентів Донецької та Луганської області навчають мирному спілкуванню за допомогою інформаційних матеріалів

Студентів Донецької та Луганської області навчають мирному спілкуванню за допомогою інформаційних матеріалів

30 березня 2018 Администратор
Студентів Донецької та Луганської області навчають мирному спілкуванню за допомогою інформаційних матеріалів

Студентське братство Луганської області в рамках інформаційної кампанії за допомогою волонтерів розповсюджує по ВНЗ Донецької та Луганської області інформаційні матеріали про запобігання булінгу та конфліктам і побудову діалогу в студентському середовищі.

З буклетів та постерів студенти дізнаються про поняття конфлікту, зокрема педагогічного, та способи його запобігання, про основні типи поведінки під час конфліктів, про те, до чого призводить булінг та як діяти коли ви стали свідком даного явища.

Метою такої інформаційної кампанії є продовжувати формувати серед студентської молоді почуття власної гідності, толерантності, стриманості, уникаючи конфліктних ситуацій; розвивати уміння запобігати конфліктам, що тягнуть за собою низку негативних наслідків; розглядати способи їх вирішення; розвивати комунікативні здібності; виховувати найкращі людські риси громадянина нашої країни зі сформованою життєвою компетентністю — умінням жити у суспільстві.

Нагадаємо, що Студентським братством Луганської області було проведено конкурс есе серед шкільної та студентської молоді Донбасу на тему: «Толерантність як шлях до сильної України», метою якого була необхідність подолання упереджень і стереотипів у сприйнятті спільної історії серед молоді Донбасу, розвитку толерантності та взаємоповаги в молодіжному середовищі. Участь у конкурсі прийняло більше 60 робіт дітей та молоді, серед яких були визначені переможці: Перше місце здобув твір «Толерантність – допомога тим, хто її потребує», за авторством 9-річного Івана Сур (гурток позашкільного навчання «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради; 4-й клас школи № 136). Друге місце посів твір «Дорожні нотатки на тему толерантності» за авторством Діани Шерстюк (гурток «Лідерство - запорука успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради, 10 клас школи № 126) під керівництвом педагога Леоніда Гапєєва, керівник гуртка «Лідерство - запорука успіху» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міськради. Третє місце отримав твір «Мій клас: від байдужості до порозуміння», авторства Домбровського Володимира Ярославовича (гурток позашкільної освіти «Медіакультура» Центру дитячої та юнацької творчості № 5 Харківської міської ради, 7-а клас школи № 136).


Проект «Молодь за взаєморозуміння та побудову атмосфери довіри задля кращого життя громад Донбасу» реалізується ГО «Студентське братство Луганської області» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Останні новини
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
30 серпня 2018 - 0 - 23
Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью начал работать в августе в городе Кременная. Об этом сообщили на пресс-конференции 28 августа представители общественной организации...
На Луганщині ВПО з ВІЛ та туберкульозом зможуть отримати безкоштовну правову допомогу
На Луганщині ВПО з ВІЛ та туберкульозом зможуть отримати безкоштовну правову допомогу
29 серпня 2018 - 0 - 179
З початку серпня, ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, які мешкають в Луганській області можуть отримувати кваліфіковану правовому допомогу від юристів ГО “Суспільна служба правової допомоги”. 
Жінок Донбасу будуть вчити впроваджувати реформи на місцевому рівні
Жінок Донбасу будуть вчити впроваджувати реформи на місцевому рівні
28 серпня 2018 - 0 - 168
27 серпня за ініціативи Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” відбулась прес-конференція “Посилення ролі жінок як рівних учасниць у процесі реформування та демократичного...
Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Допомога ВПО Онлайн простір © 2018