Головна Новини У Харкові громадськість обговорила інструменти соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю

У Харкові громадськість обговорила інструменти соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю

19 березня 2017 Администратор
У Харкові громадськість обговорила інструменти соціальної адаптації ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю

18 березня представники ГО “Харківський правозахисний альянс” провели медіа-клуб «Адаптація ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю: роль медіа та влади». В заході прийняли участь громадські активісти, журналісти, представники міської влади, внутрішньо переміщенні особи з обмеженими можливостями та мешканці Харківської області.


Під час медіа-клубу учасники розглянули проблеми доступу людей з інвалідністю до соціальних об’єктів в місті Харків, обговорили можливості облаштування важливих для ВПО ветеранів АТО соціальних об’єктів відповідно до потреб людей з обмеженими можливостями та розглянули проблеми соціального захисту ВПО ветеранів АТО з інвалідністю.


“Такі заходи допомагають поділитись досвідом, обговорити важливі проблеми, яка зараз справді турбують ВПО з інвалідністю. Сподіваємось, що завдяки прийняттю Програми соціального захисту та адаптації ВПО ветеранів АТО з інвалідністю в Харкові, ми створимо дієву модель допомоги цим людям”, - наголосила юрист ГО “Харківський правозахисний альянс” А. Павлова.

 

Нагадаємо, що з жовтня в місті Харків працює Центр допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю, спеціалісти Центру надають внутрішньо переміщеним особам та учасникам АТО з обмеженими можливостями безоплатні юридичні та психологічні консультації, консультації зі створення власного бізнесу, пошуку роботи в Харкові та інших містах області, адаптації переселенців у нових містах.


Контакти Центру допомоги ВПО та учасникам АТО з інвалідністю:
м. Харків, вул. Короленка 18-а.
+380 (67) 681 63 80, +380 (95) 508 30 08


Проект "Захист прав та соціально-психологічна адаптація ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями на сході України" реалізується ГО “Харківський правозахисний альянс” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Останні новини
Правові проблеми мешканців Маріуполя. Результати дослідження
Правові проблеми мешканців Маріуполя. Результати дослідження
1 червня 2019 - 0 - 119
Одне з найбільших міст Донецької області, Маріуполь, з історією у два з половиною століття поєднує в собі потужні промислово-економічний, інтелектуальний та туристичний потенціали. Втім, місто...
В Торецьку місцеві мешканці зможуть отримати безоплатну правову допомогу
В Торецьку місцеві мешканці зможуть отримати безоплатну правову допомогу
30 травня 2019 - 0 - 46
Наприкінці травня в Торецьку за ініціативи ГО “Ліга жінок-виборців” відкрився громадський центр правової допомоги, де у місцевих мешканців з’явилась можливість отримати...
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
30 серпня 2018 - 0 - 410
Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью начал работать в августе в городе Кременная. Об этом сообщили на пресс-конференции 28 августа представители общественной организации...
Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Допомога ВПО Онлайн простір © 2019