Головна Новини ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю навчать захищати свої права на місцевому рівні

ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю навчать захищати свої права на місцевому рівні

5 квітня 2017 Администратор
ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю навчать захищати свої права на місцевому рівні

ГО “Суспільна служба правової допомоги” запрошує внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО з обмеженими можливостями з Луганської області до участі у "Правозахисній школі для ВПО та ветеранів АТО з інвалідністю".

Теми, що розглядатимуться під час тренінгів - соціальний захист ВПО з інвалідністю та учасників АТО, можливості отримання соціальної та медичної допомоги, права людей з обмеженими можливостями в частині доступу до публічних установ, банків, соціальних служб, житла, реабілітаційні програми і заходи щодо активізації життєдіяльності ВПО з інвалідністю та учасників АТО, пенсійне забезпечення ВПО з інвалідністю та учасників АТО.

Тренінги відбудеться у містах Сєвєродонецьк, Рубіжне та Кремінна протягом квітня. Для участі у тренінгу необхідно надіслати мотиваційний лист з контактною інформацією на електрону адресу – pela-lug@ukr.net до 15 квітня. Програма тренінгів буде надіслана всім зареєстрованим учасникам протягом тижня.

Нагадаємо, що в березні експерти ГО «Суспільна служба правової допомоги» розробили проект Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області. Ознайомитись з розробленим проектом Програми можна за посиланням: http://issuu.com/psla4/docs/draft_luhansk_oblast. Пропозиції та зауваження щодо проекту Програми соціального захисту та адаптації ВПО та ветеранів АТО з обмеженими можливостями в Луганській області можна надсилати на електронну пошту pela-lug@ukr.net до 15 квітня 2017 р.

«Ініціатива активних громадян в підтримку ВПО та учасників АТО – осіб з інвалідністю в Донбасі» реалізується ГО “Суспільна служба правової допомоги” в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що адмініструється у регіоні Донецькою обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» (Загальноукраїнське адміністрування проекту здійснює ГО Центр «Жіночі перспективи») за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Слідкуйте за новинами ГО “Суспільна служба правової допомоги” в соціальних мережах:
www.facebook.com/sspd.lug
www.vk.com/psla_donbas
 

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Останні новини
Правові проблеми мешканців Маріуполя. Результати дослідження
Правові проблеми мешканців Маріуполя. Результати дослідження
1 червня 2019 - 0 - 120
Одне з найбільших міст Донецької області, Маріуполь, з історією у два з половиною століття поєднує в собі потужні промислово-економічний, інтелектуальний та туристичний потенціали. Втім, місто...
В Торецьку місцеві мешканці зможуть отримати безоплатну правову допомогу
В Торецьку місцеві мешканці зможуть отримати безоплатну правову допомогу
30 травня 2019 - 0 - 47
Наприкінці травня в Торецьку за ініціативи ГО “Ліга жінок-виборців” відкрився громадський центр правової допомоги, де у місцевих мешканців з’явилась можливість отримати...
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
30 серпня 2018 - 0 - 411
Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью начал работать в августе в городе Кременная. Об этом сообщили на пресс-конференции 28 августа представители общественной организации...
Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Допомога ВПО Онлайн простір © 2019