Головна Новини Жінок Донбасу будуть вчити впроваджувати реформи на місцевому рівні

Жінок Донбасу будуть вчити впроваджувати реформи на місцевому рівні

28 серпня 2018 Администратор
Жінок Донбасу будуть вчити впроваджувати реформи на місцевому рівні

27 серпня за ініціативи Правозахисного центру “Ліга жінок-виборців” відбулась прес-конференція “Посилення ролі жінок як рівних учасниць у процесі реформування та демократичного розвитку Донбасу”.

 

Експерти організації презентували проект, який буде направлено посилення громадської участі та розширення співробітництва між  жінками  у сфері вирішення місцевих  проблем та впровадження реформ в громадах Донеччини.

 

В рамках проекту правозахисним центром “Ліга жінок-виборців” буде проведено 4 тренінги «Жінки на чолі реформ в місцевих громадах Донеччини» в містах Краматорськ, Бахмут, Лиман, Покровськ, організовано семінар для місцевих ЗМІ «Гендерні стереотипи в регіональній журналістиці та способи їх подолання» в місті Краматорськ, оголошено конкурс журналістських робіт «Як жінка може впливати на прийняття важливих рішень в місцевих громадах?», проведено фотовиставкиу "Сильні жінки нового Донбасу" в Краматорську, Бахмуті, Покровську та Лимані та конференцію для представників місцевих органів влади, громадських організацій «Як жінка може впливати на прийняття важливих рішень в місцевих громадах» в м. Краматорськ.

 

Проект “Посилення ролі жінок як рівних учасниць у процесі реформування та демократичного розвитку Донбасу” проводиться Правозахисним центром “Ліга жінок-виборців” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.  

Коментарі (0)

Немає коментарів. Ваш буде першим!

Останні новини
Правові проблеми мешканців Маріуполя. Результати дослідження
Правові проблеми мешканців Маріуполя. Результати дослідження
1 червня 2019 - 0 - 32
Одне з найбільших міст Донецької області, Маріуполь, з історією у два з половиною століття поєднує в собі потужні промислово-економічний, інтелектуальний та туристичний потенціали. Втім, місто...
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
В Кременной создан Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью
30 серпня 2018 - 0 - 289
Инклюзивный ресурсный центр для людей с инвалидностью начал работать в августе в городе Кременная. Об этом сообщили на пресс-конференции 28 августа представители общественной организации...
На Луганщині ВПО з ВІЛ та туберкульозом зможуть отримати безкоштовну правову допомогу
На Луганщині ВПО з ВІЛ та туберкульозом зможуть отримати безкоштовну правову допомогу
29 серпня 2018 - 0 - 391
З початку серпня, ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, які мешкають в Луганській області можуть отримувати кваліфіковану правовому допомогу від юристів ГО “Суспільна служба правової допомоги”. 
Здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Допомога ВПО Онлайн простір © 2019